KARIERA

PRACOWNIK BIUROWY - nieaktualne

Wymagania:

– doświadczenie na podobnym stanowisku
– punktualność, dyspozycyjność i skrupulatność
– wysoka kultura osobista
– biegła znajomość języka polskiego
– znajomość MS Office (Word, Excel)

mile widziane:
– status studenta poniżej 26 roku życia (kierunek administracja, prawo)
– znajomość języka angielskiego, rosyjskiego lub ukraińskiego

Obowiązki:

 – kompleksowa obsługa sekretariatu
 – obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
– obsługa portalu informacyjnego w zakresie korespondencji elektronicznej
 – obsługa skrzynek emailowych i telefonów
– prowadzenie kalendarzy i potwierdzanie spotkań na żywo i online
– obsługa klientów kancelarii
– wystawianie parafogonów i faktur
– dbanie o porządekk i czystość w obszarze recepcji

Co oferujemy:

 praca pon – pt w godzinach 9:00 – 13:00

umowę zlecenie lub współpracę B2B

stabilne warunki zatrudnienia po okresie próbnym

Zabezpieczenia stanowisk pracy i biura przeciwko COVID-19

miłą atmosferę w kameralnym zespole

 pensja zależnie od posiadanego doświadczenia

ASYSTENT / ASYSTENTKA - nieaktualne

Wymagania:

– punktualność
– skrupulatność
– mile widziana własna działalność gospodarcza

Obowiązki:

– prace administracyjne
– prowadzenie kalendarza
– prowadzenie social media
– organizacja i obsługa spotkań
– obsługa korespondencji, kurierów i obieg dokumentów
– archiwizacja
– realizacja zamówień i zaopatrzenia
– kontakt z klientami i kontrahentami oraz urzędami
– prowadzenie biura

 praca pon – pt w godzinach 10:00 – 14:00

możliwość rozwoju

elastyczność w odbywaniu zajęć studenckich online

MŁODSZY PRAWNIK - nieaktualne

Wymagania

obowiązkowo:

– solidne wykształcenie akademickie (teoretyczne) – minimalnie 3 rok prawa,
– co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
– terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu,
– samodzielności i odpowiedzialność za powierzone zadania;
– znajomość LEX, MF Office

– rozpoczęta aplikacja adwokacka
– własna działalność gospodarcza
– prawo jazdy kat „B”

Obowiązki:

– przygotowywanie wniosków i pism,
– wsparcie adwokatów i aplikantów,
– prowadzenie rejestrów,
– research prawny,
– bieżąca współpraca w zakresie doradztwa prawnego,
– tworzenie tekstów prawniczych,
– kontrola przebiegu spraw,
– tworzenie zestawień i raportów,

 praca pon – pt w elastycznym wymiarze pracy

elastyczność w odbywaniu zajęć studenckich / aplikacji

Lokalizacja: Warszawa, Zielony Ursynów siedziba Kancelarii ul. Puławska 104 lok.10

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:

kancelaria@kbsc.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji przez Kancelarię Adwokacką Katarzyna Bukowska Adwokat Katarzyna Bukowska „