O Kancelarii

Witamy w Kancelarii Adwokackiej KBSC chcemy służyć Państwu każdego dnia, proponując możliwość stałej współpracy dla podmiotów gospodarczych oraz pomagając w sytuacjach wyjątkowych osobom fizycznym.

Kancelaria Stacjonarnie

Biuro kancelarii znajduje się przy ulicy Puławskiej 538 w Warszawie i ma stanowić miejsce spotkania z Klientem, gdzie w bezpieczny sposób mogą Państwo przedstawić swoje sprawy, omawiać problemy czy odbywać spotkania oraz negocjować z kontrahentami. Mamy możliwość organizowania spotkań dla kilku osób do kilkunastu osób. W Kancelarii Stacjonarnie prowadzimy również szkolenia z zakresu prawa i finansów dla mniejszych i większych grup (do 40 osób).

Twój Prawnik Online

Przy wykorzystaniu najnowszych technologii, w tym odpowiedniego systemu zarządzania i obsługi Kancelarii możemy proponować obsługę prawną podmiotów z pomocą komunikacji na odległość (przez internet). Bezpieczeństwo naszych klientów zapewniają m.in. przechowywanie danych na Szwarcarskich serwerach w Zurychu, Centrum danych posiada certyfikaty bezpieczeństwa ISO 27001 i FACT oraz FEMA. W imieniu naszych Klientów prawnicy występują przed organami oraz sądami wszystkich instancji na terenie całej Polski.

Działalność kuratorska

W celu ochrony praw osób najsłabszych Adw. Katarzyna Bukowska pełni obowiązki kuratora osób małoletnich oraz osób niepełnosprawnych, w Warszawie i Wołominie.

Działalność Pro Bono

Blog – nasi specjaliści tworzą profesjonalne teksty z zakresu prawa, ekonomii i finansów. Część z nich dostępne jest bezpłatnie dla wszystkich odwiedzających na blogu Kancelarii https://twojprawnikonline.pl/.

Inicjatywy edukacyjne – nasza Kancelaria wspiera inicjatywy obywatelskie i regionalne między innymi organizowaną przez Stowarzyszenie im. Prof. Zbigniewa Hołdy akcją edukacyjną dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych „Tydzień Konstytucyjny’’ #MojaKonstytucja