Home » Bezpieczeństwo i technologie

W swojej działalności Kancelaria KBSC stara się zapewnić Klientom najnowocześniejsze rozwiązania jednocześnie gwarantując najwyższe bezpieczeństwo usług.

System informacji prawnej

W celu zapewnienia aktualnych informacji oraz wiedzy prawnej Kancelaria korzysta z systemu prawnego LEX zapewnianego przez firmę Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. Jest to system informacji prawnej z 30 letnim doświadczeniem, wykorzystywany przez 92 % polskich sądów.

System zarządzania Kancelarią

Podnosząc jakość usług, oraz profesjonalne zaplecze techniczne i bezpieczeństwo w sprawach naszych klientów w pierwszym kwartale 2019 uruchomiono elektroniczny program obsługi kancelarii prawnej @sprawy. Wszystkie dane uzyskają dodatkowe zabezpieczenia na serwerach w Zurychu, w centrum danych prowadzonym przez Equinix, wiodącego dostawcę usług kolokacji na świecie. Centrum danych posiada certyfikaty bezpieczeństwa ISO 27001 i FACT oraz FEMA do użytku przez szwajcarskie banki.

Ubezpieczenie

Kancelaria objęta jest ubezpieczeniem obowiązkowym dla Adwokatów, w ramach ubezpieczenia grupowego dla Adwokatów zgodnie z umową zawartą przez Naczelną Radę Adwokacką i STU Ergo Hestia S.A suma podstawowa ubezpieczenia 100 000 euro oraz suma dodatkowa 250 000 euro.